Komputery-jarocin.pl

Projektowanie Stron www

Tworzymy profesjonalne strony internetowe dla Firm oraz Klientów indywidualnych, zgodne z najnowszymi standardami HTML5, CSS3. Strony responsywne (RWD), na hostingu SSD, w pełni zabezpieczone certyfikatami SSL, zoptymalizowane pod względem wyszukiwarek Google, Yahoo, Blink (SEO). Stawiamy na jakość, prostotę i funkcjonalność wszystkich tworzonych przez nas realizacji.

Projektowanie stron internetowych

Dlaczego warto Nas wybrać:

  • Bezkonkurencyjny czas realizacji projektu - strona wizytówkowa gotowa nawet w 48 h.
  • Z Nami zaoszczędzisz - nie korzystamy z agresywnych i drogich kampanii reklamowych, nie zobaczysz u Nas pięknych celebrytów uśmiechających się na banerach reklamowych, za to szybko dostrzeżesz ulgę finansową w kieszeni.
  • Wypozycjonujemy każdą stronę - wysokie wynik w wyszukiwarkach przekładają się na, zwiększenie popytu na dane usługi, sprzedaż oraz prestiż Firmy.
  • Zaprojektujemy grafiki, logo, przygotujemy zdjęcia - estetyczność, prostota oraz przejrzystość wizualna strony wpływa na lepszy User Experience Użytkowników, wprowadzi nutkę zainteresowania, wydłuży czas pobytu internatów na Państwa witrynie, a co za tym idzie zwiększy szanse na sprzedaż produktów lub usługi.
HTML 5, CSS 3, Java skrypt, PHP
CMSy Joomla, Drupal, WordPress, ModX
 kreatory stron www